Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Solidna łódź do 460 cm


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
194 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   ptychoo

ptychoo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 592 postów
  • LokalizacjaWąbrzeźno
  • Imię:Krzysztof

Napisano 16 grudzień 2013 - 11:06

Największy minus to kontakt i realizacja zamówienia.Osobiście bardzo niemile wspominam samo zamówienie ,czas realizacji oraz kontakt z właścicielem.Pan Waldemar,krótko pisząc, ma wyj%3$ne na swoich klientów.

 

Podejrzewam, że każdy z producentów łodzi dla wędkarzy ma takie same podejście. Może to wynika z niskiej marży, a może z wychowania.

Sam podczas zakupów u Krugera, gdy zwróciłem sprzedającemu uwagę na temat łodzi usłyszałem "Chce to niech bierze łaski nie robi". I nie był to bynajmniej odosobniony przypadek, ponieważ kolega z tego forum miał podobne przejścia.



#22 OFFLINE   maniolo

maniolo

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 282 postów

Napisano 16 grudzień 2013 - 13:05

Jakoś nie mogę sobie wyobrazić zakupu czegokolwiek po takich  słowach "chce to niech bierze łaski nie robi". Słowa te dobitnie świadczą o tym w jaki sposób sprzedawca będzie podchodził do klienta w przypadku reklamacji.



#23 OFFLINE   mlynek1976

mlynek1976

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 368 postów
  • LokalizacjaDZIERŻONIÓW

Napisano 16 grudzień 2013 - 15:09

Sam podczas zakupów u Krugera, gdy zwróciłem sprzedającemu uwagę na temat łodzi usłyszałem "Chce to niech bierze łaski nie robi". I nie był to bynajmniej odosobniony przypadek, ponieważ kolega z tego forum miał podobne przejścia.

to dziwne przypadek jaki mi się trafił nie jest odosobniony, zgubiłem korki spustowe od łodzi KRUGER LAMBDA przez swoje gapiostwo, myłem łódeczkę i pozostawiłem w transporcie wypadły gdzieś na drogę, w sobotę około 10 dzwonie do firmy KRUGER z zapytaniem czy jest możliwość zakupu i takie tam że koniec sezonu a człowiek chce popływać, Właściciel odpowiada że i owszem nie ma problemu poprosił o przesłanie danych na maila z adresem do wysyłki, więc pytam ILE mnie to będzie kosztowało Właściciel odpowiada gratis od firmy ( myślałem że to żart ) korzystając z okazji poprosiłem o 4 szt korków ( siostra skleroza czuwa ) po tygodniu otrzymałem 4szt kompletnych korków spustowych, piszę to ponieważ czuję się zobowiązany zaistniałą sytuacją ( nie miałem możliwości się zrewanżować ) i profesjonalnym  podejściem do klienta przez firmę KRUGER



#24 OFFLINE   ptychoo

ptychoo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 592 postów
  • LokalizacjaWąbrzeźno
  • Imię:Krzysztof

Napisano 16 grudzień 2013 - 19:28

Bardzo dobrze, że Ty masz o nim dobre zdanie. Ja nie wiem co myśleć, ponieważ telefonicznie gość wydawał się spoko (zna z młodości moje okolice), natomiast na miejscu rozczarowanie. I bynajmniej nic mi się nie wydawało, ponieważ mój kompan odebrał sytuację podobnie jak ja.

I łódki bym nie kupił dla zasad gdyby, nie miała pozytywnych rekomendacji, miałbym nagranych innych sprzedawców, nie ciągnął ze sobą kolegi i no i wreszcie miał jeszcze z 2 tysiące plnów. 



#25 OFFLINE   mirkus

mirkus

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 109 postów

Napisano 19 grudzień 2013 - 11:00

Witam , po krótkiej nieobecności na tym forum ,wracam z kolejną łódeczką ,mam nadzieję że tym razem od rzetelnego producenta

http://poliglas.co/conger-450

Zapraszam do wyrażania swoich spostrzeżeń i opinii o tych lub innych łodziach tej wielkości.

Pozdrawiam



#26 OFFLINE   Krzysztof Kacprzak

Krzysztof Kacprzak

    Forumowicz

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPip
  • 487 postów
  • LokalizacjaRIVERFOX Grudziądz

Napisano 19 grudzień 2013 - 22:35

Czyli mówisz o tym ....pływałem taką od 2011 do 2013 .....

 

Załączone pliki



#27 OFFLINE   Krzysztof Kacprzak

Krzysztof Kacprzak

    Forumowicz

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPip
  • 487 postów
  • LokalizacjaRIVERFOX Grudziądz

Napisano 19 grudzień 2013 - 22:39

Moja był taka

Załączony plik  IMAG0907.jpg   45,02 KB   26 Ilość pobrań

Załączony plik  IMAG0916.jpg   38,17 KB   21 Ilość pobrań

Załączony plik  IMAG0921.jpg   32,21 KB   22 Ilość pobrań



#28 Guest_Horn_*

Guest_Horn_*
  • Guests

Napisano 19 grudzień 2013 - 22:42

@mirkus określ zakres maksymalny kwoty jaką możesz przeznaczyć na łódź. Bo jak narazie to strasznie skaczesz między odmiennymi jednostkami.



#29 OFFLINE   kapi81

kapi81

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 318 postów
  • LokalizacjaOlsztyn
  • Imię:Piotr

Napisano 19 grudzień 2013 - 22:45

Kwotę zawsze ciężko określić bo zawsze jakieś zaskórniaki głęboko schowane przed żoną każdy wędkarz ma :D :lol:



#30 Guest_Horn_*

Guest_Horn_*
  • Guests

Napisano 19 grudzień 2013 - 22:46

No tak, ale czy to ma być łódź do 10 czy 20 plnów

Bo jak narazie to widze jak kolega skacze pomiędzy łodziami które sa 2 razy droższe jedna od drugiej. więc 6 tys czy 16 tys robi chyba różnicę - i weź i tu doradź  ;)


Użytkownik Horn edytował ten post 19 grudzień 2013 - 22:50


#31 OFFLINE   mirkus

mirkus

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 109 postów

Napisano 19 grudzień 2013 - 23:25

  Krzysztof Kacprzak

Witam, możesz więcej napisać o tej łodzi i o producencie ? Dzisiaj próbowałem dodzwonić się tam ale odebrała chyba księgowa bo jedyną wiadomość jaką mogła mi udzielić to była wstępna cena.Firmę mają otworzyć dopiero pod koniec stycznia.

 Horn

Nie mam założonej kwoty ,po prostu  (wracając do tematu kobiet) zobaczę JĄ i powiem BĘDZIESZ MOJA. Generalnie z łódki będę wędkował (spinning) Mam również fantastyczną rodzinkę która ma dość już czekania na mnie gdzieś na brzegu albo w domu bo na SOLARZE 360 choć super łajba to jest dość ciasno na dłuższe wypady . Z moim brzdącem uwielbiamy nurkowanie , myślę że w HR. wiedzielibyśmy co z taką 450 zrobić .Podsumowując ma to być łódka wędkarsko - rekreacyjna która da nam komfort kilkugodzinnego wypadu i nie będzie dla mnie katorgą do częstego wodowania w wypadach na ryby.



#32 OFFLINE   Krzysztof Kacprzak

Krzysztof Kacprzak

    Forumowicz

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPip
  • 487 postów
  • LokalizacjaRIVERFOX Grudziądz

Napisano 19 grudzień 2013 - 23:30

  Krzysztof Kacprzak

Witam, możesz więcej napisać o tej łodzi i o producencie ? Dzisiaj próbowałem dodzwonić się tam ale odebrała chyba księgowa bo jedyną wiadomość jaką mogła mi udzielić to była wstępna cena.Firmę mają otworzyć dopiero pod koniec stycznia.

 

 Nie mogę ...albo raczej mi nie wypada, przynajmniej na forum........ale cieszę się, że mi sie udało przeżyć.......reszta może być na prv

Otwierają od stycznia .....ciekawe



#33 OFFLINE   mirkus

mirkus

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 109 postów

Napisano 19 grudzień 2013 - 23:40

ok. czekam na Twoją opinię w mojej poczcie



#34 OFFLINE   mirkus

mirkus

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 109 postów

Napisano 25 grudzień 2013 - 14:00

Wesołych ,cieplych i rodzinnych Świat Panowie oraz wielu satysfakcji z naszych pływadełek w nadchodzącym Nowym Roku.Pozdrawiam

#35 OFFLINE   kazek

kazek

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 03 kwiecień 2014 - 18:41

witam,

poruszam ten temat ponieważ zamierzam zakupić łódeczkę o długości 430 wiosłowo motorową , proszę o kolejne propozycje które jeszcze nie padły na tym forum. Kwota jaką przeznaczam na zakup to ok. 7000zł. Proszę o wasze propozycje.



#36 OFFLINE   kapi81

kapi81

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 318 postów
  • LokalizacjaOlsztyn
  • Imię:Piotr

Napisano 03 kwiecień 2014 - 18:51

Masz teraz targi jak niedaleko mieszkasz podjedz i obejrzyj, za 7000 zł łódz pod 4,6 będziesz miał ciężko chyba że poszukasz wśród używek

#37 OFFLINE   mirkus

mirkus

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 109 postów

Napisano 04 kwiecień 2014 - 13:43

Witam
pod koniec lutego byłem na targach w Poznaniu. Niestety nie było za wiele łodzi tej wielkości,raptem dwie. Pierwsza DREAMLINE 430 z augustowa fajna duża łódeczka ale rozczarowała mnie jakością wykończenia. Druga to SEMPER 440 z Iławy . Powiem ze ta łódź zrobiła na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Jakość materiałów oraz wkończenie na bardzo dobrym poziomie. Dodatkowym atutem jak podaje producent jest pływalność i stabilność tej jednostki.

#38 OFFLINE   madaro

madaro

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 45 postów

Napisano 04 kwiecień 2014 - 16:54

Jestem pierwszy raz na tym ciekawym forum i zwrócił moją uwagę ten wątek . Sam jestem na etapie kupna łodzi wędkarskiej do 4,50m. Podoba mi sie conger 450 ale obawiam sie że będzie poza moim zasięgiem finansowym,myślę że ta solar 430 jest całkiem OK. Wygląda na bezpieczną łódz.



#39 OFFLINE   kazek

kazek

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 04 kwiecień 2014 - 19:16

Witam.

Ten Semper-440 wygląda bardzo fajnie,prezentacja OK firma z wieloletnią tradycją.

Jest ktoś kto miał do czynienia z tą firmą i produktami tej firmy.

Opinie właścicieli łodzi itp.tej firmy mile widziane.

Dzięki i pozdrawiam. 



#40 OFFLINE   mirkus

mirkus

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 109 postów

Napisano 04 kwiecień 2014 - 20:36

Mam gorącą prośbę do kolegów odwiedzających targi W&W w Warszawie czy mogliby zrobilć w miarę swoich możliwości kilka fotek omawianej tutaj wielkości łodzi wędkarskich .Taka gorąca prośba bo nie wszyscy mają możliwość odwiedzić w ten weekend Wawę.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych